Akademi Hakkında

Hayat boyu öğrenimi belirlenen stratejilere göre sahip olduğumuz bilgi ve deneyimi; kalite, verimlilik, yenilikçilik ve eğitim gereklilikleri üstüne oturtarak en iyi uygulamaları gerçekleştirmektir.

Günümüz dünyasında başarılı ve mutlu olmak isteyen kişi ve kurumların en önemli öncelikleri; hayatta karşılaşılan sorunların üstesinden gelmek, sürekli değişen süreçlere uyum sağlamak, her alandaki yenilikleri takip etmektir.

Bu bağlamda tüm toplum bireylerinin ve kurumlarının sahip olduğu bilgi ve becerilerin güncellenmesi ve karşılaşılan zorlukların üstesinden gelebilmesi için mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin önemi çok değerlidir.

Açık Mavi ekibi, uluslararası ve konusunda en deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Eğitmen kadromuz tarafından verilen, içerik ve uygulama bakımından da özel eğitimlerimizle kişi ve kurumların ihtiyacı olanı vermekteyiz. Açık Mavi Akademi’de alınan eğitimler sonucunda, başarılı olan kişiler uluslararası *sertifikasyon belgesini almaya hak kazanırlar. ( *Dünyanın her yerinde geçerli akreditasyon)

Toplum beklentilerinin ötesine geçme konusunda yılların tecrübesini artık Türkiye’ye aktarmak için Açık Mavi olarak şimdiden heycanlanmaktayız.


Avrupa Yakası : UBM Plaza,19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cd. No.37 Kat.3 Fulya - Şişli / İSTANBUL
Anadolu Yakası : İçerenköy Mah. Değirmen Yolu Cd. Yüksel Üçüncü İş Merkezi K:4 D: 9 Bostancı- Ataşehir / İstanbul


AçıkMavi Ps. ve Çözüm Merkezi Ltd. Şti. © 2016. Tüm hakları saklıdır.