Başarı Öyküleri
Berke Ö. 8 Erkek - İSTANBUL (Disleksi)
"Her şey için çok teşekkür ederim"
İnanılmaz br sürede çözüm oldu. Yapılan test!in sonrasında seviyesine göre plan dahilinde çalışıldı.. ve 6 (40 saat) haftada sorunumuz kalmadı. Çalışmayı ve okumayı çok seviyor. Okuma ve yazma’da hiçbir sorunumuz kalmadı. Fiyatlarınız çok makul 40 saat olmasına rağmen bütçemizi hiç zorlamadı. Herşey için çok teşekkür ediyorum.
Yağmur G. 8 Kız - ANKARA (Disleksi)
“İnanılmaz bir sürede tereddütlerimizin ve sorunumuzun hepsi bitti”
Sorunumuz ile alakalı her yeri araştırdık. Bir arkadaşım Uluslarası bir araştırma yapıldığını ifade etti. Çok yoğun uğraşlarım sonucunda çocuğumla alakalı randevuyu alabildim. Ve şanslı çocuklardan oldu. 50 saate disleksi sorunumuzdan eser kalmadı. Tüm öğretmenleri hala şaşırıyorlar… İlgilerinden dolayı Dr. Titzer ve Dr. Amin’e ayrıca tüm ekibe teşekkür ediyorum.
Melih K. 6 Erkek - İSTANBUL (Disleksi)
“Özgüveni gelişti ve tüm sıkıntılar düzeldi.”
Özgüveni gelişti. Ders çalışmaya ilgisi bir harika. Çok kurum gezdik bir türlü akılcı çözümler sunmuyorlardı. Yapılan test sonucunda sorunun kaynağını belirlendi. 6 Hafta (30 saatlik) bireysel çözüm aldık. Hala inanamıyoruz sorunumuz kalmadı. okulumuzda aynı sorunu ve diğer sorunları olanlara tavsiye ediyorum.
Çalışanların bilgileri ve çözüm yolu bizi en etkileyen şey olmuştur. Çözüm Merkezi bir harika.. Herşey 1. sınıf yapılmış ve en ince ayrıntı düşünülmüş. İyiki Türkiye’de ofis açmışsınız…
ARDA K. 7 Erkek - İSTANBUL (Gölge Disleksi)
“İnanılmaz”
Yapılan test ile sorunumuzun tam ne olduğunu ve seviyesini öğrendik. Gölge disleksi. Sonrası 7 saate sorunumuza güle güle dedik. İnanılmaz. Tüm ekibe teşekkürler…
Elçin G. 7 Kız - İSTANBUL (Disleksi)
"Okuduğunu anlamaya başladı"
Tüm kurumları gezdik, ilaç kullandık lakin bir çözüm bulmadık. Her türlü sıkıntımız artarak devam ediyordu. Ailemize kara bulutlar çökmüştü, bir arkadaşımın tavsiye ve ısrarları ile kuruma ulaştım.
Test yapıldı ve 8 hafta (50 saatlik) grup eğitimi ile tüm sorunumuz çözüldü. inanamadık. Merkez harika ve tam profeyonel. Ailem ve çocuğum adına çok teşekkürler.
Muhammedcan, 10 - İSTANBUL (Disleksi)
Oğlum 6 yaşından bu yana bu sorunu yaşıyor, daha önce bu konuda hiç yardım almadık. Çözüm merkezindeki uzmanların yaklaşımı ve soruna kesin tanıları sayesinde 8 hafta içinde sorunu tamamiyle çözdü. Okulda herşey düzeldi. Bize bu konuda yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
Doğa S. 7 Kız - İSTANBUL (Hiperaktivite ve dikkat eksikliği)
2.sınıfa giden çocuğuma dikkat çalışması yapılıyor. Keşke daha önce karşılaşsaymışız. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite için yıllardır tedavi alıyoruz. Çözüm Merkezinde Hiperaktivitemizin seviyesini belirleyici test yapıldıktan sonra eğitimlere başladık ve inanılmaz gelişmler elde ediyoruz. Beni kurumu seçmemde Dünyada çözüm bulmuş Prof. dr.ların danışmanlarının olması. Gerçekten çok teşekkürler...

AÇIKMAVİ ÇÖZÜM MERKEZİ : UBM Plaza,19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cd. No.37 Kat.3 Fulya - Şişli / İSTANBUL


AçıkMavi Ps. ve Çözüm Merkezi Ltd. Şti. © 2016. Tüm hakları saklıdır.